Maciejkowe Wzgórze - Vastbouw DEVELOPER

pochwały, skargi, zażalenia, opinie, wnioski


#1 2010-06-07 18:58:05

 carrement

Użytkownik

Skąd: Maciejkowa 26
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 26
Punktów :   

WYMIANA DRZWI WEJŚCIWYCH

Mam pytanie czy ktoś został poinformowany o wymianie drzwi wejściowych GERDA i czy u kogoś już zostały wymienione?Podobno developer zgłosił reklamacje do firmy montującej drzwi, nasze są dobre, ale ze względu na duży stopień wad maja zostać wymienione?

Offline

 

#2 2010-06-07 21:24:39

KW

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: WYMIANA DRZWI WEJŚCIWYCH

carrement napisał:

Mam pytanie czy ktoś został poinformowany o wymianie drzwi wejściowych GERDA i czy u kogoś już zostały wymienione?Podobno developer zgłosił reklamacje do firmy montującej drzwi, nasze są dobre, ale ze względu na duży stopień wad maja zostać wymienione?

U nas będą wymieniane w ten czwartek 10 czerwca. Wymiana ma być nie ze względu na wadę drzwi tylko ze względu na brak wyobraźni pracowników VB, bo gdy odświeżali klatkę to nie zabezpieczyli drzwi i osiadła na nich farba. Zgłosiłam reklamację to przyszli i rozpuszczalnikiem zmyli powłokę zabezpieczającą na drzwiach. Po raz kolejny zgłosiłam reklamację, i już kolejnym razem przyjechali na oględziny z pracownikiem Gerdy i stwierdzili, ze nadają się tylko do wymiany. Pewnie nasze drzwi zamontują w kolejnych blokach 

Offline

 

#3 2010-06-18 11:07:05

LudzieZpodDasza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 20
Punktów :   

Re: WYMIANA DRZWI WEJŚCIWYCH

KW napisał:

Pewnie nasze drzwi zamontują w kolejnych blokach 

nasze były od wewnątrz nieźle porysowane, więc pewnie ich już nikomu nie wcisną

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragoncraft.pun.pl www.assamitesclan.pun.pl www.pes6ligaonline.pun.pl www.siprofit.pun.pl www.akademiarw.pun.pl