Maciejkowe Wzgórze - Vastbouw DEVELOPER

pochwały, skargi, zażalenia, opinie, wnioski


#1 2010-07-15 01:15:34

inż. Mamoń

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 57
Punktów :   

ubezpiecznie a nieszczelności garaży

PYTANIE ZA 100 PUNKTÓW (MOŻE BYĆ PAYBACK)

MAM GARAŻ. ŚCIANY WYGŁADZIŁEM, POMALOWAŁEM. POŁOŻYŁEM KAFELKI. POWIEDZMY ŻE TRZYMAM TAM SPRZĘT KTÓRY UBEZPIECZYŁEM NA KWOTĘ 10 000 ZŁ. W PAKIECIE GARAŻ JEST UBEZPIECZONY RÓWNIEŻ OD ZALANIA....
występuje zdarzenie:
ŚWIECI SŁOŃCE, WŁAŚCICIEL OGRÓDKA NAD MOIM GARAŻEM PODLEWA KWIATKI.... ZALEWA MI GARAŻ, WYSTĘPUJĄ POWAŻNE ZNISZCZENIA.
JEDNO WYJŚCIE - ZGŁASZAM U AGENTA, WYCENA, PRZELEWA UBEZPIECZALNIA KASĘ NA MOJE KONTO, ONI ŚCIĄGAJĄ KASĘ OD.... WŁAŚCICIELA OGRÓDKA...??????
DRUGIE WYJŚCIE - PO ZALANIU PUKAM DO WŁAŚCICIELA OGRÓDKA I PROSZĘ O NUMER POLISY.....

CZYŻ NIE???? DOBRZE ROZUMUJĘ?? w końcu kasa musi się zgadzać i ktoś za to zapłaci, tylko kto? firma ubezpieczeniowa, właściciel ogródka czy .... Vastbouw który spartolił izolację??????

Offline

 

#2 2010-07-15 01:38:32

inż. Mamoń

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 57
Punktów :   

Re: ubezpiecznie a nieszczelności garaży

Niestety wszyscy spią. W związku z brakiem (jeszcze) odpowiedzi dodam coś jeszcze.....

ZE STRONY AVIVA.PL.


KIEDY AVIVA MOŻE ODMÓWIĆ WYPŁATY ODSZKODOWANIA

- jeżeli szkoda będzie następstwem wady konstrukcyjnej budynku lub użycia wadliwych materiałów...
- jeżeli szkoda powstanie w mieszkaniu lub domu, które zostały wybudowane niezgodnie z prawem budowlanym lub przepisami przeciwpożarowymi...
- zawilgocenia lub zalania spowodowanego nieszczelnością instalacji wodno-kanalizacyjnej, okien, dachu lub urzàdzeń odprowadzających wodę z dachu, ścian, tarasów i balkonów, jeżeli konserwacja tych instalacji, urzàdzeń lub elementów budynku należała do obowiązków Ubezpieczajàcego, a Ubezpieczajàcy przy zachowaniu zwykłej staranności powinien był wiedzieć o powstałych nieszczelnościach, lub jeżeli wiedzàc o istniejàcych zaniedbaniach w tym zakresie nie występował pisemnie do właściciela lub administratora budynku z żądaniem ich usunięcia...

Dobranoc Państwu.

Ostatnio edytowany przez inż. Mamoń (2010-07-15 01:40:08)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siprofit.pun.pl www.pes6ligaonline.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl www.dragoncraft.pun.pl www.assamitesclan.pun.pl