Maciejkowe Wzgórze - Vastbouw DEVELOPER

pochwały, skargi, zażalenia, opinie, wnioski


#1 2010-08-25 23:19:17

jacekgo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 10
Punktów :   

Zamierzam kupić mieszkanie, proszę o pomoc...

Witam. zamierzam kupić mieszkanie w budynku V ul, Maciejkowa 26 I piętro środkowe mieszkanie, prosiłbym o wypowiedz mieszkańców całego osiedla a zarówno mieszkańców tego bloku, jak to naprawde wszystko wygląda bo po przeczytaniu tego forum i wypowiedzi to ciarki po plecach przechodzą. I o co chodzi z ta instrukcja mieszkania i jeszcze ta gwarancja na rok na budynek, chyba troche mało. Bede wdzięczny za odpowiedzi.

Offline

 

#2 2010-08-26 13:26:03

KW

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: Zamierzam kupić mieszkanie, proszę o pomoc...

jacekgo napisał:

Witam. zamierzam kupić mieszkanie w budynku V ul, Maciejkowa 26 I piętro środkowe mieszkanie, prosiłbym o wypowiedz mieszkańców całego osiedla a zarówno mieszkańców tego bloku, jak to naprawde wszystko wygląda bo po przeczytaniu tego forum i wypowiedzi to ciarki po plecach przechodzą. I o co chodzi z ta instrukcja mieszkania i jeszcze ta gwarancja na rok na budynek, chyba troche mało. Bede wdzięczny za odpowiedzi.

Ja mieszkam na Jaworzynki i nie narzekam na mieszkanie - też I piętro, środkowe mieszkanie.

Offline

 

#3 2010-08-26 13:54:43

 IzaP

Nowy użytkownik

Skąd: Maciejkowa
Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zamierzam kupić mieszkanie, proszę o pomoc...

jacekgo napisał:

Witam. zamierzam kupić mieszkanie w budynku V ul, Maciejkowa 26 I piętro środkowe mieszkanie, prosiłbym o wypowiedz mieszkańców całego osiedla a zarówno mieszkańców tego bloku, jak to naprawde wszystko wygląda bo po przeczytaniu tego forum i wypowiedzi to ciarki po plecach przechodzą. I o co chodzi z ta instrukcja mieszkania i jeszcze ta gwarancja na rok na budynek, chyba troche mało. Bede wdzięczny za odpowiedzi.

Ja jestem bardzo zadowolona . Ip -środkowe mieszkanie (Maciejkowa)

Ostatnio edytowany przez IzaP (2010-08-26 13:55:38)

Offline

 

#4 2010-08-26 17:28:11

jacekgo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zamierzam kupić mieszkanie, proszę o pomoc...

Dziękuję ślicznie powyższym osobą, myślałem ze więcej osób wyrazie swoje opinie, ale cóż dobre i to.

Offline

 

#5 2010-08-26 19:54:51

 murgrabia

Użytkownik

Skąd: maciejkowa
Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 27
Punktów :   

Re: Zamierzam kupić mieszkanie, proszę o pomoc...

My od siebie tez możemy polecić na TAK

ps.  uroki mieszkania jak na każdym osiedlu, no ale chyba żaden z mieszkańców nie żałuje zasiedlenia tutaj.

Offline

 

#6 2010-08-26 20:10:29

 WiecznieNiezadowolony

Użytkownik

Skąd: Jaworzynki
Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 73
Punktów :   

Re: Zamierzam kupić mieszkanie, proszę o pomoc...

Ja żałuję i to BARDZO. Powody podawałem już wielokrotnie więc nie będę się powtarzał, wystarczy poczytać moje wypowiedzi.


Cóż z tego, że przyłbica otwarta kiedy łeb zakuty ?

Offline

 

#7 2010-08-30 20:10:00

nuage

Użytkownik

Skąd: Maciejkowa 26
Zarejestrowany: 2010-06-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: Zamierzam kupić mieszkanie, proszę o pomoc...

My właśnie kupiliśmy mieszkanie w tej samej klatce, Maciejkowa 26, więc może będziemy sąsiadami:)
Jak na razie nie mieszkamy, więc wiele nie mogę powiedzieć, ale co do kontaktów z VB nie mamy zastrzeżeń.
Jeśli chodzi o niewielkie usterki przy odbiorze technicznym mieszkania - wszystko błyskawicznie naprawione.

Offline

 

#8 2010-09-03 10:32:54

inż. Mamoń

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 57
Punktów :   

Re: Zamierzam kupić mieszkanie, proszę o pomoc...

Dla mnie słaba jakość wykonania budynku. Oczywiście każdy ma swoje zdanie i szanuję wypowiedzi tych co piszą że jest to "cudowne" miejsce do mieszkania. Jeśli chodzi o okolicę - tak, jeśli chodzi o jakość wykonania -NIE, a jeśli lubisz wilgotny klimat lasów tropikalnych lub masz zamiar w domu trzymać roślinność z tych terenów to zdecydowanie na tak. (przepraszam wszystkich którzy kupili tu mieszkanie w celach inwestycyjnych z myślą o sprzedaży), mam nadzieję że moja wypowiedź nie zaszkodzi (sam jestem jednym z was).

Offline

 

#9 2010-09-03 10:38:22

inż. Mamoń

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 57
Punktów :   

Re: Zamierzam kupić mieszkanie, proszę o pomoc...

nuage napisał: Jeśli chodzi o niewielkie usterki przy odbiorze technicznym mieszkania - wszystko błyskawicznie naprawione.

Ale jak duże usterki naprawiają..... u mnie z jedną 11 miesięcy się męczyli, no i zrobili - myślicie że bez zastrzeżeń? hehehe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siprofit.pun.pl www.akademiarw.pun.pl www.assamitesclan.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl www.dragoncraft.pun.pl