Maciejkowe Wzgórze - Vastbouw DEVELOPER

pochwały, skargi, zażalenia, opinie, wnioski


#1 2010-12-01 00:03:40

 carrement

Użytkownik

Skąd: Maciejkowa 26
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 26
Punktów :   

Rozliczenie kosztów

Dzień dobry wszystkim obecnym na forum....

Mam taką jedną delikatną kwestię do poruszenie o której wydaje mi się, że zarząd Spółki DomBest troszkę zapomniał.... (rozumiem teraz CHOINKA JEST NAJWAŻNIEJSZA) ;-)

A mianowicie:

przysłali ostatnio Państwo piękne zestawienie kto?? ile?? i jak dużo zalega z tzw. zaliczkami na poczet czynszu..... + rozliczenie za zużycie wody (z pół rocznym opóźnieniem - szczegół)

Panie Prezesie minął rok odkąd zarządzają Państwo naszymi wspólnotami.....

W jakim terminie zostaną zwołane zebrania na których zostaną przedstawione koszty utrzymania poszczególnych wspólnot.....????? - czy mamy jak Pan to pięknie określa "troszeczkę Panu zaufać"???

I proszę o wyjaśnienie na jakiej podstawie naliczyli Państwo tzw. zaliczkę na poczet sprzątania i utrzymania czystości w miesiącu 11.2009r. jeśli nie mięli Państwo podpisanej umowy z firmą sprzątającą....

Offline

 

#2 2010-12-01 10:04:56

j00styna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Rozliczenie kosztów

Jestem również zdania że powinno być już spotkanie podsumowujące, aby każdy wiedział jak rozkładają się koszty. Tak samo jak w tym roku będzie z firmą która zajmie się odgarnianiem śniegu, ktory zapewne niedługo znów sparaliżuje nasze osiedle..

A co do kosztów - na spotkaniu na początku roku z tego co pamiętam zostało przegłosowane że nie płacimy za wywóz śmieci z garaży i komórek. Ja sobie to odjęłam od kosztów, a na otrzymanym rozliczeniu nadal takie koszty są. Po kontakcie z DB dowiedziałam się że nic o tym nie wiadomo, ale jeśli coś takiego było to oczywiście dostaniemy rozliczenie roczne z korektą na początku roku.

Czy ktoś pamięta czy to było zaprotokołowane? I czy są osoby które również przestały opłacać te dwie rzeczy?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dolinasmoka.pun.pl www.pes6ligaonline.pun.pl www.assamitesclan.pun.pl www.dragoncraft.pun.pl www.akademiarw.pun.pl