Maciejkowe Wzgórze - Vastbouw DEVELOPER

pochwały, skargi, zażalenia, opinie, wnioski


#1 2011-07-20 09:35:20

 carrement

Użytkownik

Skąd: Maciejkowa 26
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 26
Punktów :   

Maciejkowa 26 - czystość klatek + zmiana zarządcy

Od 4 dni nasza klatka i teren zieleni koło bloku nie jest sprzątany! Informacja została zgłoszona do DOM BEST-u, oczywiście Pani nic o tym nie wiedziała ale za sprzątanie mieszkańców obciążą!!! Identyczna sytuacja miała miejsce w grudniu 2009 roku, kiedy nie mieli podpisanych umów z wykonawcami za utrzymanie czystości a jednak obciążyli Nas opłatą za ten miesiąc, miało to być wyrównane ale do tej pory sprawa nie została wyjaśniona!!!
Mam pytanie większość mieszkańców z naszej klatki jest za zmianą zarządcy, nie wiem jak mieszkańcy Maciejkowej 28, czy są zadowoleni z wykonywanych usług? Może zmienimy zarządce, który rzetelnie wykonuje swoje obowiązki a nie kombinuje w większości spraw!!!

Offline

 

#2 2011-07-20 11:09:25

KW

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: Maciejkowa 26 - czystość klatek + zmiana zarządcy

Nasza klatka przy Jaworzynki 18 nie była sprzątana już prawie 2 tygodnie. Codziennie rano widywałam naszą Panią sprzątającą, ale od jakiegoś czasu jej już nie ma - a była fajną kobietką
Myślę, że wszyscy powinniśmy wystosować pismo do DB z informacją, że za miesiąc lipiec nie zapłacimy za sprzątanie. Oni tylko pieniądze umią brać - ale pracować uczciwie to niestety, ale nie. Jak zgłasza im się jakiś problem, to zawsze są zaskoczeni i nic o niczym nie wiedzieli ( pracownicy DB pewnie byli na szkoleniach z obsługi klienta ).

Offline

 

#3 2011-07-20 15:06:53

PR31

Użytkownik

Skąd: Limby
Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 59
Punktów :   

Re: Maciejkowa 26 - czystość klatek + zmiana zarządcy

Na Limby 31-33 jest taka sama sytuacja klatki nie są sprzątane w ogóle celowo obserwuję plamę od kilu dni ale ona ciągle jest. Poza tym kontakt i doproszenie się czegokolwiek graniczy z cudem.

Mam pytanko do osób mieszkających w tych nowych (białych) budynkach kto jest i zarządcą , czy są zadowoleni i może jakiś kontakt do tego zarządcy?

Offline

 

#4 2011-07-20 16:38:44

 Shadow

Użytkownik

Skąd: Jaworzynki 24
Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Maciejkowa 26 - czystość klatek + zmiana zarządcy

U nas (nowe jasne budynki) zarządcą jest:

DOM. SP. Z O.O. ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
UL. SMOLAŃSKA 3

Nie wiem jak obecnie (nie ma mnie chwilowo w domu) ale przed wyjazdem nie można było narzekać. No może tylko w garażu nie było sprzątane, było pełno pyłu po tynkowaniu itp. (a w planie sprzątania jest że raz na tydzień).

Jeśli chodzi o zarządce to jeszcze trudno mi powiedzieć jak jest bo to trochę za krótko, na zebraniu wszystko wyglądało dość dobrze, ugodowi i wszystko tłumaczyli bez problemu jeśli chodzi o koszty i co za ile.

Mieliśmy jedynie nieprzyjemne zajście bo z budynku został nam zdjęty/skradziony szyld. Po kilku rozmowach z FB i Dom wniosek nasz jest taki że to Dom zlecił zdjęcie tego szyldu ale nikt się do tego nie przyznaje. Sprawa została zgłoszona na policję i jest prowadzone dochodzenie.
Ale to tylko taki indywidualny przypadek.
Ogólnie wydaje się nam że Dom jest dużo lepszym zarządcą po tym wszystkim co czytałem tutaj na temat DB

Ostatnio edytowany przez Shadow (2011-07-20 16:39:38)

Offline

 

#5 2011-07-20 17:28:45

jacekgo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 10
Punktów :   

Re: Maciejkowa 26 - czystość klatek + zmiana zarządcy

Jestem mieszkańcem Maciejkowej 18, u nas jest DOM i jak na razie klatki czyste i pachnące każdego dnia. Mam nadzieję, że tak pozostanie.

Pozdrawiam

Offline

 

#6 2011-07-21 11:16:07

swojaki

Użytkownik

Skąd: Limby
Zarejestrowany: 2010-04-25
Posty: 56
Punktów :   

Re: Maciejkowa 26 - czystość klatek + zmiana zarządcy

PR31 napisał:

Na Limby 31-33 jest taka sama sytuacja klatki nie są sprzątane w ogóle celowo obserwuję plamę od kilu dni ale ona ciągle jest. Poza tym kontakt i doproszenie się czegokolwiek graniczy z cudem.

Mam pytanko do osób mieszkających w tych nowych (białych) budynkach kto jest i zarządcą , czy są zadowoleni i może jakiś kontakt do tego zarządcy?

Ja jeszcze dodam że dostałem od kolegi z Garden House namiar na ich zarządcę, są bardzo zadowoleni i polecają:

"Maron" Małgorzata Podgórska ul. Chodkiewicza 7 c/u1, Szczecin, tel. 91 4841001

Można rozesłać zapytania do kilku i dowiedzieć się jakie mają oferty, chociaż nie zależy mi tyle na jak najtanszej opcji a raczej na zarządcy który będzie realizował postulaty zgłaszane przez mieszkańców, bo w DB to można co najwyżej usłyszeć zapewnienie i nic poza tym.

Offline

 

#7 2011-07-22 12:09:03

PR31

Użytkownik

Skąd: Limby
Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 59
Punktów :   

Re: Maciejkowa 26 - czystość klatek + zmiana zarządcy

PR31 napisał:

Na Limby 31-33 jest taka sama sytuacja klatki nie są sprzątane w ogóle celowo obserwuję plamę od kilu dni ale ona ciągle jest. Poza tym kontakt i doproszenie się czegokolwiek graniczy z cudem.

Zdarzył się cud "plama zniknęła". Dzisiaj KTOŚ w końcu sprzątnął u nas klatkę.

Offline

 

#8 2011-07-22 17:48:27

KW

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: Maciejkowa 26 - czystość klatek + zmiana zarządcy

Ja w środę dzwoniłam do DB i trochę nimi potrzęsłam - może to jakiś odzew na mój telefon.

Offline

 

#9 2011-07-26 09:05:53

KW

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: Maciejkowa 26 - czystość klatek + zmiana zarządcy

W naszej klatce dzisiaj pachniało świeżością  - wróciła nasza Pani sprzątająca

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pes6ligaonline.pun.pl www.assamitesclan.pun.pl www.dragoncraft.pun.pl www.siprofit.pun.pl www.akademiarw.pun.pl