Maciejkowe Wzgórze - Vastbouw DEVELOPER

pochwały, skargi, zażalenia, opinie, wnioski


#16 2010-07-15 17:33:40

zigzak

Użytkownik

3958970
Skąd: Maciejkowa
Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Narzekamy na VB i DB a sami...

Jak moje poprzednie rozwiązanie nie przypadło do gustu to mogę odbierać tą trawę od was. Koszt usługi  2 zł za 20 l worek Mam spory kompostownik na działce więc jest gdzie to wrzucić. Potem będę ją sprzedawał jako nawóz. (Chyba będę musiał założyć działalność.....)
Ponadto nikt nie sugerował by wyrzucać trawę na nieużytki by gniła tylko by wysychała. Poza tym można by nią przykryć tymczasowo, butelki, kawałki rur kanalizacyjnych, wiaderka po farbach i worki po klejach oraz inne śmieci rozrzucone wokół osiedla przez naszych ulubionych budowlańców-fachowców.

Jeśli chodzi o psie kupy, widziałem jedną w listopadzie, na świeżo ułożonym trawniku...
dla zainteresowanych - nawet mam jej zdjęcie.

Ostatnio edytowany przez zigzak (2010-07-15 17:54:50)

Offline

 

#17 2010-07-15 20:20:38

TiD33

Użytkownik

Skąd: Limby
Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 13
Punktów :   

Re: Narzekamy na VB i DB a sami...

Zostałem przekonany. Wyrzucam obok trafo.

Offline

 

#18 2010-07-15 22:20:39

kaktus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Narzekamy na VB i DB a sami...

Mam generalną prośbę do użytkowników\właścicieli ogródków:

Bardzo proszę o poszanowanie prawa do odpoczynku i spokoju pozostałych mieszkańców tych budynków !
Wasza wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność innych. O co mi chodzi ?
O to, że robicie na tych swoich "posiadłościach" taki grajdoł, że ludziom mieszkającym nad wami robi się już niedobrze.
Mieszkania z ogródkami to nie domki jednorodzinne z dużą działką gdzie możecie robić co wam się podoba, bez zwracania uwagi na innych.

1. Kosiarki
Jedna osoba wjeżdża, druga wyjeżdża. Koszenie, podlewanie,koszenie, podlewanie, grill. I tak w kółko.
Nie można tego jakoś skoordynować ? Ustalić 1 dzień w tygodniu na koszenie ? Może jakieś określone godziny ?
Nie, Was to nie interesuje. Koszący wyjeżdżają na swoje "posiadłości" z dumną miną co najmniej Blake'a Carringtona.
Dzisiaj koszenie odbyło się przed 21:00 - czy to aby nie za późno ? Czy po pracy nie mogę sobie otworzyć okna i posłuchać względnej ciszy? Nie, "kosiarze umysłów" wytrwale wykonują swoją pracę....

2. Grill
Jeśli ktoś chce zrobić grilla to czy musi to akurat robić na tych 4 metrach trawy ? Nie krępuje was to że KAŻDE wasze słowo słyszy co najmniej kilkanaście osób ? Nie lepiej podjechać do lasu, nad jezioro ? Musicie się tak obnażać przed innymi ? Co mnie obchodzi wasza praca, życie osobiste ? Nic. Ale ja nie mogę, ja MUSZĘ tego słuchać. Im więcej piwa tym głośniej. ŻENADA. Czasami do tych waszych ogródeczków spraszacie tyle ludzi, że się prawie nie mieszczą. Zaje..sta imprezka, pozazdrościć. Przy blokach 4,5,6 ok 2 tygodnie temu jeden PRYMITYW śmiał się jak idiota, po każdym wypowiedzianym słowie, co najmniej do 2-3 w nocy. Nie wiem czego się najarał. A pozostali muszą tego BARANA słuchać. Ja rozumiem, rozpalić po cichu grila, usmażyć kiełbaskę, posiedzieć kulturalnie do 22 i ewentualnie przenieść się do mieszkania. Ale nie, jak chlew to na maxa.

3. Plac zabaw
Pomiędzy blokami 1,2,3 mieszkają rodziny z małymi dziećmi. Słodkie dzieciaczki. Ale czy naprawdę ogródki muszą być dla nich całodobowym placem zabaw ? Od rana do wieczora, "Może napijesz się soczku? nie rób kupy do baseniku, a kuku a kuku, titi bobasku itp. itd" Wy naprawdę nie macie świadomości, że wszyscy nad Wami tego słuchają ? Wraca człowiek z pracy i przez cały wieczór słucha tych dyrdymałów. Niekończące się ogrodowe "kinder party" z udziałem całych rodzin. Nie możecie przejść się na plac zabaw, dać ludziom trochę odetchnąć ? My też płaciliśmy za swoje mieszkania i domagamy się spokoju za oknem !!! Czy gdybym ja rozmawiał pod waszym oknem o jakichś głupotach codziennie przez kilka godzin to byłoby fair ? Chyba nie, wiec dlaczego wy to robicie ???


Na koniec słówko do prymitywa................... tzw. "imprezowicza". Wszyscy już wiedzą, że poziom Twojego intelektu nie odbiega od kijanki. Nie musisz już tego udowadniać. Następnym razem jak będziesz chciał zrobić "dżamprę" to skróć trochę program -  nachlaj się, wyrzygaj ale muzyki innym po północy puszczać nie musisz. Wszyscy wiemy jaki jesteś maczo.

Ostatnio edytowany przez limby35 (2010-09-16 13:25:46)

Offline

 

#19 2010-07-15 22:42:10

 limby35

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: Narzekamy na VB i DB a sami...

Drogi Nowy Użytkowniku,

Forum powstało po to, żeby każdy mógł wyrazić opinię na dowolny temat, aczkolwiek nie w formie, która została przez Pana zaprezentowana. Nikt nie ma mandatu do wyzywania i obrażania innych. Jeśli ma Pan coś do powiedzenia komuś - proszę zrobić to prosto w oczy.

Używanie sformułowań: "prymityw, baran, idiota" świadczy tylko o Pana poziomie.

Mam nadzieję, że przemyśli Pan swoje zachowanie i przeprosi wszystkich mieszkańców za język, którego Pan użył.

Jako Administrator tego forum informuję, że jeśli będzie Pan prezentował podobny styl wypowiedzi w kolejnym poście - będzie to Pana ostatnia wypowiedź na tym forum. Ta uwaga dotyczy wszystkich użytkowników.


Michał Kwaśniewski


p.s. przypominam, że cisza nocna obowiązuje od 22 do 6 rano. Dotyczy to także koszenia trawników.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siprofit.pun.pl www.assamitesclan.pun.pl www.akademiarw.pun.pl www.dragoncraft.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl