Maciejkowe Wzgórze - Vastbouw DEVELOPER

pochwały, skargi, zażalenia, opinie, wnioski

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-06-21 21:17:47

 Diaderny

Użytkownik

3241955
Skąd: Jaworzynki 20
Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Woda i wilgoć w garażach, brak oświetlenia zewnętrznego

Osobiście już mam dosyć. Dla tych co chcą kupić mieszkanie u tego developera, zastanówcie się trzy razy.
Osiedle Maciejkowe, ul. Jaworzynki 20 i 22 w garażach wilgoć jest wszędzie, z łączeń płyt wychodzi woda w garażach pod ogródkami woda leci z góry. Wilgoć nawet w komórkach lokatorskich, płytki pewnie odpadną po raz drugi. Nic się z tym nie robi oby tak dalej a ta wilgoć i smród wejdą do mieszkań.
Osiedle w nocy nie oświetlone ale chyba VASTBOUW ma dużo na ubezpieczenia dla poszkodowanych. To tylko kwestia czasu kiedy ktoś sobie zrobi po ciemku.
Odradzam tego Developera.
Wszystkich chętnych zapraszam do obejrzenia naszego bloku przed zakupem mieszkania.

Offline

 

#2 2013-06-21 22:27:55

Jaworzynki 16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Woda i wilgoć w garażach, brak oświetlenia zewnętrznego

No ja kiedys zglosilem przeciek w garazu to pan kierownik przyszedl obejrzal I tyle...olali mnie bo nadal ciekcie woda.Nie zrobili z tym nic gnojeGdy po jakims  czasie znowu zareklamowalem to przyslali pismo ze juz gwarancja nie obejmuje usterki...ech holota....:/Przyjdzie samemu rozgrzebac I zaklejac lepikiem czy innym smarowidlem...No chyba ze ktorys z sasiadow na parterze nie wyrazi zgody na takie roboty co na naszym "przyjaznym" osiedlu  wszystko mozliwe...

Ostatnio edytowany przez Jaworzynki 16 (2013-06-22 15:45:47)

Offline

 

#3 2014-03-31 14:04:14

 agnieszka33

Użytkownik

Skąd: Jaworzynki
Zarejestrowany: 2012-01-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Woda i wilgoć w garażach, brak oświetlenia zewnętrznego

moja komórka lokatorska na Jaworzynki również często zacieka wodą po większych opadach. a brak oświetlenia przed budynkiem to istny koszmar. już po raz drugi ktoś uderzył na parkingu mój samochód. może dlatego że zupełnie nie ma już miejsca na postój dla tych, co wracają na osiedle późnym wieczorem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zjednoczonekregi.pun.pl www.clubpenguin.pun.pl www.tmnt.pun.pl www.gry-mmo.pun.pl www.zaburzenia-odzywiania.pun.pl