Maciejkowe Wzgórze - Vastbouw DEVELOPER

pochwały, skargi, zażalenia, opinie, wnioski


#1 2015-01-13 18:52:09

Cieniu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-13
Posty: 1
Punktów :   

Noraco

Witam, szukałam podobnego tematu, ale nie znalazłam, więc pozwoliłam sobie założyć nowy.
Bardzo mnie interesuje opinia na temat Noraco, bo z racji tego, że to nowa firma, na internecie opinii jak na lekarstwo.
Ogólnie temat deweloperów mam obcykany, wszyscy wydają się oszustami Nad Vast bouw w ogólę nawet nie myślę, rozglądałam się za mieszkaniami u Siemaszki, ale tutaj jest ogólny problem z zarządzaniem. Mak dom niestety za drogi (interesuje mnie MdM). Także chciałabym się dowiedzieć co Noraco ma za uszami Czy jest wilgoć w mieszkaniach, czy z okien wieje, no i przy odbiorze mieszkania na co zwracać uwagę. Będzie to moje pierwsze mieszkanie, więc bardzo proszę o opinie
I czy jest możliwość zakupu miejsca postojowego na zewnątrz, czy w opcję wchodzi jedynie garaż ? Pytałam Pani co nas oprowadzała o to, ale przy oglądaniu na bierząco ofert od różnych deweloperów już się gubię

Offline

 

#2 2015-01-20 10:29:12

majka99

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 14
Punktów :   

Re: Noraco

Jak dla mnie za szybko te bloki budują, może być trochę na odwal

Offline

 

#3 2015-01-25 13:34:29

natalia111

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Noraco

ja kupiłam od Noraco  mieszkanie i mieszkam od sierpnia, mam doświadczenia z deweloperami i każdy ma coś za uszami , ten jeżeli są jakieś poprawki to przynajmniej się nie uchyla i szybko naprawia, mieszkania są zrobione solidnie ale trzeba bardzo dbać o ściany zimą żeby dobrze wyschły . Jest możliwość zakupić miejsca postojowe na zewnątrz jak i w garażu, Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gazeta-gwiazda.pun.pl www.politologiamediaosw.pun.pl www.westinfo.pun.pl www.tophax.pun.pl www.sbt.pun.pl