Maciejkowe Wzgórze - Vastbouw DEVELOPER

pochwały, skargi, zażalenia, opinie, wnioski


#1 2010-04-27 13:42:29

 raq777

Użytkownik

Skąd: Limby 33
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 32
Punktów :   

w obrębie osiedla

minęło już sporo czasu od kiedy VB oddał pierwsze bloki do użytku i można powiedzieć ze źle to wszystko nie wygląda aczkolwiek znajdujemy sie wszyscy na swego rodzaju wyspie otoczonej glina i bezdrożami do której prowadzi jedna droga.

jesteśmy wystawieni na pospolicie występującą cisze i spokój. póki co w okolicy działa tylko VB i mak dom, ale nieoficjalnie dowiedziałem sie ze ziemie wokół posiada 5 deweloperów którzy tak naprawdę nie wiadomo kiedy zaczną ryć i gryźć ziemię na nowo.

ciesze sie ze mieszkam na takim odludziu gdzie panuje cisza i spokój ale pewnie za jakiś czas to sie zmieni:)

mam tylko nadzieje ze nasze przyszłe osiedle nie będzie podobne wyglądem do ulicy łuczniczej:) lub kostrzewskiego:)

Offline

 

#2 2010-04-27 13:44:14

 raq777

Użytkownik

Skąd: Limby 33
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 32
Punktów :   

Re: w obrębie osiedla

poza tym cieszy mnie fakt ze nasze osiedle posiada dobrą komunikację z centrum, czasami przeraża tylko korek na ulicy duńskiej

Offline

 

#3 2010-04-27 20:29:56

zigzak

Użytkownik

3958970
Skąd: Maciejkowa
Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: w obrębie osiedla

Zawsze można jeszcze pojechać Rostocką lub Andersena do miodowej, w zależności od tego jaki mamy docelowy punkt wycieczki.
Jeśli chodzi o pozostałych developerów to bezpośrednio z naszym osiedlem będą graniczyły tylko budynki MAK DOMu obecnie budowane oraz NORACO od strony ul. Podbórzańskiej. Siemaszko który ma najmniej terenu (tylko 3 budynki) będzie graniczył z osiedlem VB od strony masztu radiowego,  czyli daleko od nas, natomiast HOFMAN dev. będzie miał kilka budynków za osiedlem NORACO przy domkach jednorodzinnych (północna część osiedla) Jak już wspominałem w innym wątku, mam plan zagospodarowania. Nasze 6 budynków jest w samym centrum osiedla. Niestety nie zaplanowano innej niż obecnie funkcjonująca drogi dojazdowej do budynków, co uważam ze duży błąd, ale może to się jeszcze zmieni.
Jeśli inni developerzy będą budować tak jak obecnie działający nie będzie tak źle. Generalnie nie ma zbyt dużego hałasu. Za to pojawia się czasami duża ilość gliny i ziemi na drogach jak np dzisiaj.

Offline

 

#4 2010-04-27 20:59:38

rosti&picia

Użytkownik

Skąd: jaworzynki
Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: w obrębie osiedla

i gwoździe ;/

Offline

 

#5 2010-04-27 21:16:15

zigzak

Użytkownik

3958970
Skąd: Maciejkowa
Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: w obrębie osiedla

Dziś pompowałem koło bo było bardzo mało powietrza, chyba muszę zerknąć czy też jakiegoś gwoździa nie złapałem. Jeszcze mnie posądzą o kradzież materiałów z budowy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dolinasmoka.pun.pl www.siprofit.pun.pl www.dragoncraft.pun.pl www.pes6ligaonline.pun.pl www.akademiarw.pun.pl