Maciejkowe Wzgórze - Vastbouw DEVELOPER

pochwały, skargi, zażalenia, opinie, wnioski


#1 2010-12-07 18:43:51

zigzak

Użytkownik

3958970
Skąd: Maciejkowa
Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 90
Punktów :   

Światła przy wjazdach do nowych budynkach

Czy ktoś może wie skąd zasilane są lampy zamontowane przy wjazdach do garaży pod nowymi budynkami. Według mnie z lamp oświetlających uliczki osiedlowe. Jeśli tak jest to obecnie my wszyscy za to zapłacimy. Nie to żebym był skąpy, ale chyba nikomu z naszych 6 budynków to raczej nie służy.

Offline

 

#2 2010-12-07 22:09:10

rosti&picia

Użytkownik

Skąd: jaworzynki
Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: Światła przy wjazdach do nowych budynkach

i nie tylko to...

Ostatnio edytowany przez rosti&picia (2010-12-07 22:09:33)

Offline

 

#3 2010-12-08 08:58:38

swojaki

Użytkownik

Skąd: Limby
Zarejestrowany: 2010-04-25
Posty: 56
Punktów :   

Re: Światła przy wjazdach do nowych budynkach

nie no po co  od razu takie teorie spiskowe... a dlaczego te lampy miałyby być zasilane z lamp osiedlowych a nie z zasilania garażu? wg mnie takie rozwiązanie jest chyba najbardziej prawdopodobne nie?

Offline

 

#4 2010-12-09 08:48:12

 Mr. X

Użytkownik

5272752
Skąd: Maciejkowa 30
Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 72
Punktów :   

Re: Światła przy wjazdach do nowych budynkach

n073 napisał:

Chciałoby się mieć takie lampki przy wjeździe.....ech.....

ja nie widzę problemu aby takie można było zamontować na naszej "starej" części osiedla, tylko trzeba było by się zorientować czy jest szansa zdobyć gdzieś ten ozdobny tynk, którym ozdobione są murki wjazdowe do garaży
jeśli w "nowej" części osiedla będzie w takim samym kolorze można się dogadać z tynkarzami

Offline

 

#5 2010-12-09 20:13:59

zigzak

Użytkownik

3958970
Skąd: Maciejkowa
Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 90
Punktów :   

Re: Światła przy wjazdach do nowych budynkach

swojaki napisał:

nie no po co  od razu takie teorie spiskowe... a dlaczego te lampy miałyby być zasilane z lamp osiedlowych a nie z zasilania garażu? wg mnie takie rozwiązanie jest chyba najbardziej prawdopodobne nie?

obecnie w nowych budynkach nie ma jeszcze liczników administracyjnych, widział ktoś aby świeciło się w światło na klatce lub oświetlenie tablicy z nr klatki w nowych budynkach, ja nie widziałem. Zatem nie widzę innej możliwości. (może jeszcze z licznika budowlanego Vastbouw ale to wydaje się raczej mało prawdopodobne).
Co do zrobienia takich lamp u nas również nie widzę problemu, ale jak znam życie i chęć współpracy lub choćby przegłosowania tego na zebraniu to nic z tego nie wyjdzie.

Offline

 

#6 2010-12-10 18:39:47

 Mr. X

Użytkownik

5272752
Skąd: Maciejkowa 30
Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 72
Punktów :   

Re: Światła przy wjazdach do nowych budynkach

zigzak napisał:

swojaki napisał:

nie no po co  od razu takie teorie spiskowe... a dlaczego te lampy miałyby być zasilane z lamp osiedlowych a nie z zasilania garażu? wg mnie takie rozwiązanie jest chyba najbardziej prawdopodobne nie?

obecnie w nowych budynkach nie ma jeszcze liczników administracyjnych, widział ktoś aby świeciło się w światło na klatce lub oświetlenie tablicy z nr klatki w nowych budynkach, ja nie widziałem. Zatem nie widzę innej możliwości. (może jeszcze z licznika budowlanego Vastbouw ale to wydaje się raczej mało prawdopodobne).
Co do zrobienia takich lamp u nas również nie widzę problemu, ale jak znam życie i chęć współpracy lub choćby przegłosowania tego na zebraniu to nic z tego nie wyjdzie.

ja widziałem, napewno światło na klatce schodowej oraz podświetlenie nr budynków napewno jest na Maciejkowej 22, 20

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragoncraft.pun.pl www.pes6ligaonline.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl www.assamitesclan.pun.pl www.siprofit.pun.pl