Maciejkowe Wzgórze - Vastbouw DEVELOPER

pochwały, skargi, zażalenia, opinie, wnioski

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2013-04-09 17:36:17

 Diaderny

Użytkownik

3241955
Skąd: Jaworzynki 20
Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Kolejne włamania do garaży

nats napisał:

i znowu trzeba założyć zamek, tym razem w drzwiach zejściowych do garażu i piwnicy (jeżeli przepisy na to pozwolą - p.poż. i te sprawy) - skoro nie potrafimy zamykać drzwi od klatki schodowej ("bo nie mam kluczy..." ), bo przecież skoro ktoś mieszka wyżej nie martwi się o wychładzanie korytarza i mieszkań na dole ani o włamania

Nie można tak generalizować i obrażać ludzi, którzy mieszkają na samej górze. Ja mieszkam i za każdym razem idąc zamykam drzwi a nawet wychodząc z psem i przechodząc oboki innych bloków także to robię podobnie robią właściciele sklepu na Jaworzynki bo sam widziałem. Zamykamy drzwi w sąsiednich blokach, żeby właściciele mieli cieplej.

Ostatnio edytowany przez Diaderny (2013-04-09 17:37:21)

Offline

 

#17 2013-04-15 10:11:07

 nats

Użytkownik

Skąd: Jaworzynki
Zarejestrowany: 2010-04-21
Posty: 51
Punktów :   

Re: Kolejne włamania do garaży

Diaderny napisał:

Nie można tak generalizować i obrażać ludzi, którzy mieszkają na samej górze. Ja mieszkam i za każdym razem idąc zamykam drzwi a nawet wychodząc z psem i przechodząc oboki innych bloków także to robię podobnie robią właściciele sklepu na Jaworzynki bo sam widziałem. Zamykamy drzwi w sąsiednich blokach, żeby właściciele mieli cieplej.

W którym miejscu generalizuję i obrażam? - wypowiadam się na temat klatki, w której mieszkam i faktycznej sytuacji, która ma miejsce.
To po pierwsze, a po drugie cieszy mnie to, że zamyka Pan drzwi od klatki i żałuję, że nie wszyscy tak robią.


I guess I have to say that I'm... My eyes are green, actually.

Offline

 

#18 2013-04-16 20:52:37

 Diaderny

Użytkownik

3241955
Skąd: Jaworzynki 20
Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Kolejne włamania do garaży

Spoko miałem tylko na myśli, iż jako mieszkaniec poddasza czyli ,,wyżej" nie jest mi obojętne czy drzwi są otwarte. I mam cały czas nadzieję, iż to że nie są zamykane jest to spowodowane przypadkiem i roztargnieniem a nie bezmyślnością i brakiem szacunku dla współlokatorów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologiamediaosw.pun.pl www.rosz.pun.pl www.gazeta-gwiazda.pun.pl www.tophax.pun.pl www.sbt.pun.pl